SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 05.02.2020; 20:35; źródło: własne

Nie żyje Lucjan Fudała

W środę dotarła do nas wyjątkowo smutna informacja. W wieku 82 lat zmarł Lucjan Fudała – były działacz i prezes Szczakowianki, sponsor i przyjaciel naszego klubu.

Lucjan Fudała przez lata był mocno powiązany ze społecznością lokalną Jaworzna i Szczakowej. Była bardzo aktywnym działaczem społecznym i politycznym, związany przez lata m.in. z Hutą Szkła Okiennego w Szczakowej. Po latach transformacji ustrojowej związał się z rodzinną firmą Fud Men. Jedną z jego życiowych pasji była także nasza Szczakowianka. Pan Lucjan bardzo aktywnie działał na rzecz rozwoju sportu w mieście. W klubie przez lata był działaczem, a w latach 1986-89 sprawował funkcję prezesa klubu. W trakcie jego rządów w klubie Biało-Czerwoni świętowali hucznie jubileusz 65-lecia istnienia. W późniejszych latach dalej wspierał klub, także w roli sponsora, bez którego pomocy nie byłoby możliwych wiele kolejnych awansów i sukcesów. Do swoich ostatnich dni interesował się życiem klubu i cieszył się z kolejnych zwycięstw.

Lucjan Fudała w sierpniu skończyłby 83 lata. Pogrzeb pana Lucjana odbędzie się w piątek o godzinie 14:00 w kaplicy cmentarnej w Szczakowej. Bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia i nasze najszczersze kondolencje.

 

Facebook grafika

Fotobudka na impreze - Wałbrzych
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.