SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 07.06.2019; 14:51; źródło: własne

Nagrody rozlosowane!

We wtorek po walnym zgromadzeniu członków JSP Szczakowianka odbyło się losowanie nagród wśród kibiców.

W sumie 15 klubowych koszulek trafi do szczęśliwców, którzy nabyli karnety na rundę lub wsparli klub darowizną. Każdy karnet na rundę wiosenną sprzedawany w kasie, miał swój indywidualny numer i numer ten trafił do puli podczas losowania. Podobnie było z osobami, które zdecyowały się przekazać na rzecz klubu darowiznę w postaci 120 zł.

Wtorkowego losowania dokonała trzyosobowa komisja w składzie: Ewa Ślusarczyk, Dominik Kasprzyk i Stanisław Łazarz. W sumie wylosowanych zostało 15 numerów osób, które otrzymają klubową koszulkę.

Koszulki odebrać będzie można na Stadionie Miejskim podczas ostatniego meczu ligowego Biało-Czerwonych z SKS-em Łagisza, po okazaniu dowodu tożsamości (a także w przypadku osób, które zakupiły karnet – z karnetem ze zwycięskim numerem). Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Lista wylosowanych osób:

1. Posiadacze karnetów nr: 126, 5, 123, 129, 3, 48, 1, 57, 45
2. Osoby, które przekazały darowiznę: Dawid Cieślik, Stanisław Różycki, Andrzej Dylowicz, Dominik Tomaszewski, Stanisław Łazarz, Władysław Makarowski

 

 

Facebook grafika

http://www.naturapublishing.eu/
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.