Strona Nieoficjalna - Klub JSP Szczakowianka Jaworzno - Młodzież także zawodzi

Rafał Bzowski; 22.04.2012; 20:03; źródło: Własne

Młodzież także zawodzi

Młodzi zawodnicy Szczakowianki zawodzą po raz drugi. Tym razem biało-czerwoni musieli uznać wyższość Orbity Bukowno, z którą przegrali 2:6. Pomimo, że spotkanie lepiej rozpoczęli zawodnicy Andrzeja Dylowicza, którzy już od 4. minuty gry prowadzili 1:0 po bramce Adriana Gałki, to kolejne minuty uwidoczniły braki w grze obronnej naszej drużyny i przegrywaliśmy już 4:1. Nasi zawodnicy próbowali jeszcze wówczas odwrócić losy spotkania i po części im się to udało, bowiem drugą bramkę dla Szczakowianki zdobył Mateusz Darkowski, ale to było już wszystko na co tego dnia było stać naszych zawodników. Na domiar złego rywale dołożyli kolejne dwa trafienia i wiadomo już było że tego dnia jaworznianie poniosą drugą porażkę tej wiosny.

Szczakowianka Jaworzno - Orbita Bukowno 2:6
Gałka, Darkowski

Szczakowianka Jaworzno: Szczuka, Bąk, Hołda, Molenda, Łatka, Grodzki, Gut, Darkowski, Lipniak, Barczyk, Matuszewski, Bartus, Gubała, Gałka