SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 13.12.2019; 21:51; źródło: własne

Mikołajkowy turniej piłkarski

W sobotę (7 grudnia) na hali sportowej w Szczakowej rozegrany został rekreacyjny Mikołajkowy turniej piłkarski. W imprezie udział wzięły drużyny piłkarskie z Jaworzna z roczników 2010 i 2011.

Mikołajki okazały się świetną okazją do sportowego podsumowania akcji profilaktycznej „Żyję zdrowo, bo sportowo” organizowanej przez Jaworznickie Stowarzyszenie Piłkarskie Szczakowianka przy wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Na zakończenie całej akcji na hali przy ul. Kościuszki 1 rozegrano turniej dla młodych piłkarzy. W turnieju wystąpiły dwie drużyny Szczakowianki, a także zaproszeni goście – LKS Ciężkowianka, Zgoda Byczyna i Górnik Jaworzno. Na boisku toczyła się zacięta rywalizacja, mecze obfitowały w bramki i emocje, najważniejsza była jednak dobra zabawa. Ze względu na rekreacyjny charakter całego turnieju, oficjalna klasyfikacja nie była prowadzona. Po zliczeniu tabeli, pierwsze miejsce przypadło drużynie Szczakowianki A, która wygrała wszystkie mecze. Na wszystkich uczestników czekały okolicznościowe medale za udział, a także gorący poczęstunek. Warto jeszcze dodać, że w naszej drużynie zagrało dwóch świeżo upieczonych reprezentantów podokręgu sosnowieckiego – Hubert Kręcichwost i Konrad Drabik. Chłopcy w styczniu pojadą na obóz do Barcelony, gdzie będą trenowali pod okiem polskich i hiszpańskich trenerów, zagrają mecze kontrolne z lokalnymi rywalami i na żywo będą mogli zobaczyć słynną FC Barcelonę.

Dziękujemy za wsparcie wszystkim wolontariuszom i wolontariuszkom, którzy pomogli przy organizacji turnieju, miastu Jaworzno za przekazanie piłek dla zespołów uczestniczących w imprezie, a także Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za finansowe wsparcie całego projektu „Żyję zdrowo, bo sportowo”.


Komplet wyników:

Ciężkowianka Jaworzno – Zgoda Byczyna             1:1
Górnik Jaworzno – Szczakowianka Jaworzno B             3:2
Szczakowianka Jaworzno A – Ciężkowianka Jaworzno        4:1
Zgoda Byczyna – Górnik Jaworzno                 3:1
Górnik Jaworzno – Szczakowianka Jaworzno A             2:8
Szczakowianka Jaworzno B – Zgoda Byczyna             1:1
Ciężkowianka Jaworzno – Górnik Jaworzno             3:1
Szczakowianka Jaworzno A – Szczakowianka Jaworzno B    4:3
Szczakowianka Jaworzno B – Ciężkowianka Jaworzno         1:1
Zgoda Byczyna – Szczakowianka Jaworzno A             0:2


Tabela

1. Szczakowianka Jaworzno A    4 18-6     12
2. Zgoda Byczyna            4 5-3     5
3. Ciężkowianka Jaworzno        4 6-7     5
4. Górnik Jaworzno            4 7-16    3
5. Szczakowianka Jaworzno B    4 7-9     2

Facebook grafika

Zobacz ciekawe propozyche na sylwester morze już szumi dla Ciebie. Rezerwuj już dziś!
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.