SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 19.03.2020; 21:13; źródło: własne

Michał Jewuła piłkarzem Szczakowianki

Piłka nożna ostatnio zeszła na drugi plan, ale to nie znaczy, że zupełnie nic się w klubie nie dzieje. Zawodnicy Szczakowianki trenują indywidualnie w domach, a tymczasem chcemy powitać nowego bramkarza Biało-Czerwonych – Michała Jewułę.

Zanim zaprezentujemy naszego nowego zawodnika, zachęcamy do pozostania w najbliższych dniach w domach i ograniczenia kontaktów z innymi. Biało-Czerwona rodzina także stara się walczyć z koronawirusem i razem możemy ograniczyć liczbę zachorowań!

Tymczasem serdecznie witamy w klubie Michała Jewułę. Michał to kolejny młody zawodnik, który wiosną zasili Szczakowiankę. 20-letni bramkarz zaczynał swoją karierę w Górniku Jaworzno, a potem zbierał szlify w świetnych szkółkach Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie i Cracovii. Ostatnie lata spędził w młodzieżowych ekipach Zagłębia Sosnowiec, grywał także regularnie w zespole rezerw. Kibice mogli go zobaczyć w akcji między innymi w czerwcowym meczu ligowym Szczakowianki z Zagłębiem, czy też w niedawnym pucharowym starciu. Michał zdecydował się wiosną dołączyć do ekipy Drwali i zamierza mocno naciskać na Konrada Kołodzieja w walce o miejsce między słupkami bramki. Wierzymy, że nowy golkiper będzie cennym uzupełnieniem zespołu i zwiększy jeszcze bardziej konkurencję w drużynie. Witamy na pokładzie!

Facebook grafika

Serwis espresów do kawy : www.darkcoffee.pl/
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.