SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 30.08.2019; 19:22; źródło: własne

Mecz z Zagłębiem przy Krakowskiej!

Ważna informacja dla wszystkich kibiców, dotycząca meczu 6. kolejki ligi okręgowej. Spotkanie z rezerwami Zagłębia Sosnowiec rozegrane zostanie w Jaworznie, a nie jak wcześniej planowano w Sosnowcu.

Informujemy, że ze względów organizacyjnych nastąpiła zmiana gospodarza spotkania szóstej kolejki klasy okręgowej Katowice-Sosnowiec między Szczakowianką, a Zagłębiem II Sosnowiec. Mecz ten zostanie rozegrany w niedzielę 8 września o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Jaworznie przy ulicy Krakowskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców! Posiadaczy karnetów informujemy, że na ten mecz karnety także będą ważne – zyskujecie więc dodatkowo jeszcze jeden mecz w gratisie.

 

Facebook grafika

Ćwiczenia - https://www.neoteric.pl - Ćwiczenia
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.