SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 23.02.2020; 21:23; źródło: własne

Marcin Drzymont piłkarzem Szczakowianki!

Pierwszy zimowy transfer Szczakowianki stał się faktem. Wiosną w ekipie jaworznickich Drwali zagra zawodnik z bogatą piłkarską przeszłością – Marcin Drzymont.

Szczakowianka zimowe transfery rozpoczyna z wysokiego C i wzmocnienia składu zaczyna od mocnego piłkarskiego nazwiska. Marcin Drzymont to zawodnik rozpoznawalny w piłkarskim świecie i mogący pochwalić się bogatym piłkarskim CV. Środkowy obrońca jest wychowankiem Zagłębia Sosnowiec, a przez lata grywał na boiskach Ekstraklasy. Na najwyższym ligowym szczeblu w kraju zanotował w sumie 130 występów i strzelił 3 bramki. Reprezentował barwy takich klubów jak  Lech Poznań, Odra Wodzisław, Korona Kielce czy GKS Bełchatów. Mimo 38 lat wciąż prezentuje bardzo dobrą formę, a jego doświadczenie przyda się podczas zmagań o punkty. Jesienią był podstawowym zawodnikiem IV-ligowej Warty Zawiercie, ale dał się przekonać do dołączenia do Biało-Czerwonych i postara się pomóc naszemu zespołowi w walce o awans. Witamy na pokładzie!

Facebook grafika

zajęcia aikido wrocław
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.