SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 30.04.2019; 13:33; źródło: własne

Majówka ze Szczakowianką


Najbliższe dni będą wyjątkowo intensywne dla piłkarzy Szczakowianki. W ciągu czterech dni Biało-Czerwoni rozegrają dwa kolejne ligowe spotkania.

W Święto Pracy Drwali czeka wyjazd na wyjątkowo gorący teren. Podopieczni trenera Pawła Cygnara zmierzą się w Zawierciu ze Źródłem Kromołów. Ekipa z Kromołowa to jeden z najbardziej nieprzewidywalnych zespołów w całej Zina Klasie Okręgowej. Źródło ostatnio gra zupełnie w kratkę, strzela sporo bramek, ale też dużo traci. Nie sposób przewidzieć wyników spotkań z ich udziałem. Z jednej strony kromołowianie potrafili ograć 2:1 Górnika Wojkowice, by potem potracić punkty z outsiderami – SKS-em Łagisza i Górnikiem Bobrowniki. Szczakowianka wysoko wygrała ostatnie 3 mecze z tym rywalem. W sezonie 2009/10 Drwale ograli Źródło 11:0 i 6:0. Jesienią zaś przy Krakowskiej padł wynik 5:1 dla Biało-Czerwonych. Jak będzie tym razem – przekonamy się już w środę. Początek spotkania o godzinie 11:00.

 

Facebook grafika

studio-profesja.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.