SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 16.03.2018; 12:10; źródło: własne

Ligowa inauguracja odwołana!

Śląski Związek Piłki Nożnej w piątek rano zdecydował się odwołać zaplanowaną na ten weekend pierwszą wiosenną kolejkę Haiz IV ligi. W związku z tym mecz Szczakowianki z Wartą Zawiercie odbędzie się w innym terminie.

Pogoda w ostatnich latach regularnie miesza plany piłkarzom. Kiepska wiosenna pogoda sprawiła, że większość boisk w regionie nie nadaje się do gry a padający deszcz i zapowiadane mrozy dodatkowo komplikują sytuację. -Wydział Gier Śląskiego ZPN informuje, że odwołał kolejkę zaplanowaną na 17-18 marca na naturalnych boiskach. W przypadku sztucznych nawierzchni o meczu decyduje gospodarz informując rywala i Śląski ZPN drogą mailową... - czytamy w związkowym komunikacie.

Oprócz Haiz IV ligi odwołane zostały też spotkania w ZINA Klasie Okręgowej oraz rozgrywkach juniorskich. ŚlZPN nie podał jeszcze terminu, kiedy rozegrane zostaną zaległe spotkania.

 

Facebook - duży

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.