SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 27.09.2018; 22:28; źródło: własne

Lider kontra outsider

Za nami już osiem ligowych kolejek a Biało-Czerwoni wciąż pozostają liderem okręgówki. Już w sobotę podopiecznych trenera Berety czeka wyjazdowe starcie z Górnikiem Bobrowniki Śląskie.

Górnicy przed rokiem w cuglach wygrali rozgrywki bytomskiej A klasy, ale obecnie jako beniaminek kiepsko radzą sobie na boiskach okręgówki. Po ośmiu kolejkach ekipa z Bobrownik zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli i ma na swoim koncie zaledwie cztery punkty. Jak na razie Górnik zdołał ograć tylko Silesię Miechowice a także bezbramkowo zremisować z SKS-em Łagisza. W środę zespół miał grać w Pucharze Polski z Polonią Bytom, nieoczekiwanie jednak zrezygnował z gry dając bytomianom walkowerem awans do kolejnej rundy. Mimo kiepskiej formy Górnika i sporej liczby traconych bramek, Biało-Czerwoni na wyjazd jadą w pełni skoncentrowani. Ekipy z dołu tabeli w pojedynczych spotkaniach potrafią być bardzo groźne i jaworznianie dobrze zdają sobie z tego sprawę. Kluczem do wygranej powinna być szybko zdobyta bramka, gospodarze na pewno zrobią jednak wszystko by pokrzyżować plany liderowi. Szczakowianka jeżeli wciąż chce zajmować pierwsze miejsce, nie może pozwolić sobie na stratę jakichkolwiek punktów, można więc spodziewać się ofensywnej gry w wykonaniu Jaworznickich Drwali. Początek spotkania na boisku w Tarnowskich Górach o godzinie 16:00.

 

Facebook - duży

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.