SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 21.03.2020; 19:28; źródło: własne

Łączy nas piłka o Szczakowiance!

Portal Polskiego Związku Piłki Nożnej „Łączy nas piłka” przygotował dzisiaj ciekawy materiał o naszym klubie. Zachęcamy do lektury!

Łącznie mają 345 meczów w ekstraklasie i ogromne doświadczenie w rywalizacji o najwyższą stawkę. Grzegorz Fonfara (na zdjęciu w GKS Bełchatów), Marcin Drzymont i Bartłomiej Chwalibogowski cały czas odczuwają jednak satysfakcję z gry w piłkę. Szczakowianka Jaworzno z pomocą doświadczonego tria chce zrobić krok do przodu w futbolowej hierarchii – czytamy w tekście na Łączy nas Piłka. Trzech naszych świetnych zawodników okazało się świetnym pretekstem, żeby przypomnieć ekipę Drwalu szerszemu gronu kibiców. Cały materiał znajdziecie pod poniższym linkiem:

Trzej przyjaciele z pomocą Szczakowiance. „Piłka w Jaworznie się odbuduje”

 

Facebook grafika

https://biznesmamy.pl/viewtopic.php?f=109&t=2308&p=119989
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.