SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 13.03.2019; 20:28; źródło: własne

Kup karnet – wesprzyj klub!

Już w najbliższą sobotę ruszają wiosenne zmagania w ramach Zina Klasy Okręgowej. Biało-Czerwoni walkę o ligowe punkty rozpoczną od dwóch meczy wyjazdowych, tymczasem ruszyła już sprzedaż karnetów na całą rundę.

Runda wiosenna w katowickiej okręgówce zapowiada się niezwykle ekscytująco. Szczakowianka po udanej jesieni zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy IV i wiosną będzie chciała włączyć się do walki o najwyższe cele. O awans do IV ligi Drwale powalczą z takimi ekipami jak Górnik Wojkowice, Drama Zbrosławice czy Siemianowiczanka. Piłkarze w najbliższych miesiącach będą bardzo potrzebowali wsparcia z trybun a kibice mogą stać się przysłowiowym dwunastym zawodnikiem.

Wiosną wstęp na mecze decyzją Zarządu będzie odpłatny – wszystko to związane jest z trudną sytuacją finansową klubu. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie! Obowiązywać będą bilety w cenie 10 zł. Jak zwykle najbardziej opłaca się jednak nabyć karnet na wszystkie wiosenne mecze. Cena takiego karnetu to 60 zł, czyli jak wynika z prostej rachuby można zaoszczędzić koszt jednego biletu. Karnety są do nabycia w sekretariacie klubu a także w kasach przed meczem ligowym z Siemianowiczanką. Zakłady pracy zamówienia na większą ilość karnetów składać mogą dodatkowo drogą mailową  na adres jspszczakowianka@gmail.com. Razem ramię w ramię powalczmy o IV ligę!  Liczymy na Wasze wsparcie i to, że tłumnie pojawiać będziecie się na trybunach.

Szczakowianka mecze Zina Klasy Okręgowej, podobnie jak jesienią, rozgrywać będzie na Stadionie Miejskim przy ulicy Krakowskiej 8. W sumie w najbliższej rundzie Biało-Czerwoni zagrają siedem spotkań w roli gospodarza. Nie zabraknie starć z ciekawymi rywalami i już teraz można ostrzyć sobie zęby na pojedynki z Siemianowiczanką, AKS-em Niwką czy rezerwami Zagłębia Sosnowiec. Zachęcamy do mobilizacji i tłumnego przychodzenia na Stadion Miejski – wspólnie stać nas na sukces! Wszystkie zakupione karnety na koniec sezonu wezmą udział w losowaniu nagród niespodzianek!

Wiosenny terminarz Szczakowianki*:

16.03 godz. 15:30: Odra Miasteczko Śląskie – Szczakowianka Jaworzno
24.03 godz. 11:00: Łazowianka Łazy – Szczakowianka Jaworzno
30.03 godz. 16:00: Szczakowianka Jaworzno – Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
06.04 godz. 17:00: Cyklon Rogoźnik – Szczakowianka Jaworzno
14.04 godz. 11:00: Szczakowianka Jaworzno – Drama Zbrosławice
20.04 godz. 11:00: Tęcza Błędów – Szczakowianka Jaworzno
27.04 godz. 17:00: Szczakowianka Jaworzno – AKS Górnik Niwka Sosnowiec
01.05 godz. 17:00: Źródło Kromołów – Szczakowianka Jaworzno
05.05 godz. 11:00: Szczakowianka Jaworzno – Górnik Bobrowniki Śląskie
11.05 godz. 17:00: Orzeł Miedary – Szczakowianka Jaworzno
18.05 godz. 17:00: Szczakowianka Jaworzno – Sokół Orzech
25.05 godz. 17:00: Górnik Wojkowice – Szczakowianka Jaworzno
02.06 godz. 11:00: Szczakowianka Jaworzno – Zagłębie II Sosnowiec
08.06 godz. 17:00: Silesia Miechowice – Szczakowianka Jaworzno
15.06 godz. 17:00: Szczakowianka Jaworzno – SKS Łagisza

*Uwaga! Godziny i terminy spotkań w trakcie rundy mogą ulegać zmianom!

 

Facebook - duży

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.