SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 06.09.2018; 21:50; źródło: własne

Jubileuszowa sobota ze Szczakowianką

W sobotę w Szczakowej na kibiców Szczakowianki czeka mnóstwo emocji związanych z obchodami jubileuszu 95-lecia klubu a także ligowym meczem z Tęczą Błędów.

Nasza Szczakowianka ma już 95 lat i w najbliższą sobotę zapraszamy do wspólnych obchodów tego pięknego jubileuszu. Od rana na stadionie przy Kościuszki rozgrywany będzie tradycyjny Turniej Oldbojów, na który zawitają tym razem prawdziwe gwiazdy. Maciej Iwański, Robert Chudy, Ryszard Czerwiec,  Jacek Wiśniewski, Łukasz Błasiak, Krzysztof Przytuła, Dariusz Kozubek – to tylko część zawodników, których będzie można zobaczyć na murawie. Mecze grupowe rozpoczną się o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

Późnym popołudniem o godzinie 17:00 na ukoronowanie dnia, także przy Kościuszki 1, zostanie rozegrany mecz na samym szczycie Zina Ligi Okręgowej. Szczakowianka podejmować będzie lidera rozgrywek – Tęczę Błędów. Tęcza jako jedyna ekipa z okręgówki nie doznała jeszcze goryczy porażki. Po czterech zwycięstwach z rzędu ostatnio ekipa z Błędowa sensacyjnie straciła punkty remisując z ligowym outsiderem z Łagiszy. Obie ekipy w meczu o stawkę nie grały ze sobą już od dekady. 10 lat temu Tęcza na stałe wpisała się w klubowe annały Szczakowianki, kiedy to jaworznianie pokonali tego rywala w rekordowym stosunku 34:0. Teraz oba zespoły dysponują zupełnie innymi ekipami i walczą o inne cele. Zwycięzca zostanie nowym liderem Zina Ligi Okręgowej, remis zaś może wypchnąć oba zespoły nawet poza podium, w czołówce bowiem zrobił się spory ścisk. Zapowiada się bardzo zacięte spotkanie, zapraszamy na stadion w Szczakowej – Wasze wsparcie będzie nam bardzo potrzebne!

Jubileusz 95-lecia Szczakowianki (sobota, 8 września):

9:00 – zbiórka zespołów
9:30 – uroczyste otwarcie Turnieju Oldbojów
10:00 – 13:00 – mecze grupowe (każdy mecz po 30 minut)
13:30 – 14:30 – mecze finałowe (każdy mecz po 20 minut)
15:00 – zakończenie turnieju i wręczenie nagród
17:00 – mecz Zina Ligi Okręgowej: Szczakowianka – Tęcza Błędów

Facebook - duży

podręczniki do technikum
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.