SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 13.07.2019; 14:27; źródło: własne

Janusz Kręcichwost prezesem Szczakowianki

We wtorek poznaliśmy skład nowego Zarządu Szczakowianki. Jego członkowie zdecydowali o podziale ról, a nowym prezesem klubu został Janusz Kręcichwost.

Zgodnie ze statutem stowarzyszenia, nowi członkowie Zarządu zostali wybrani na 3-letnią kadencję bezwzględną większością głosów. W skład nowego Zarządu weszli Janusz Kręcichwost, Daniel Jamróz, Wojciech Baran i Jan Kurzeja.

Zarząd miał maksymalnie siedem dni by zdecydować o tym, jakie funkcje sprawować będą jego poszczególni członkowie. Ostatecznie Janusz Kręcichwost został nowym prezesem, Daniel Jamróz objął stanowisko wiceprezesa, Wojciech Baran został sekretarzem klubu a Jan Kurzeja pozostał członkiem Zarządu. Nowy Zarząd zapoznaje się z klubowymi dokumentami i razem z naszymi drużynami rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu – tak by organizacyjnie wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Zarząd zaprasza do kontaktu wszystkie osoby i firmy chętne do pracy na rzecz klubu i wsparcia finansowego zespołu podczas walki o kolejne cele.

 

Facebook grafika

http://kobietanagranicy.pl/damskie-koszulki-z-zabawnym-nadrukiem-wybierz-idealna-bluzke-dla-siebie/
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.