SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 11.01.2020; 21:24; źródło: własne

Izba Pamięci już otwarta!

W piątek uroczyście otwarta została Izba Pamięci Szczakowianki, gdzie zgromadzone zostały klubowe trofea, pamiątki, zdjęcia. Zapraszamy do zwiedzania!

Izba Pamięci Szczakowianki mieści się na stadionie w Szczakowej przy ul. Kościuszki 1. Piątkowa uroczystość była świetną okazją do wspominania dawnych lat i przypomnienia licznych sukcesów jaworznickich Drwali. Ceremonię otwarcia Izby uświetnili przedstawiciele władz miasta: przewodniczący Rady Miejskiej – Tadeusz Kaczmarek,  Naczelnik Wydziału Edukacji – Irena Wojtanowicz-Stadler, pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Przedsiębiorczości i Współpracy Społecznej – Łukasz Kolarczyk, radni Rady Miejskiej, a także byli zawodnicy i działacze klubu oraz kibice.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w powstanie Izby i udzielili wsparcia klubowi. Zapraszamy do zwiedzania Izby w dni powszednie w godzinach otwarcia szkoły podstawowej nr 10, która zarządza obiektem, a także podczas meczów i innych wydarzeń organizowanych na stadionie w Szczakowej.

Otwarcie Izby Pamięci wzbudziło spore zainteresowanie lokalnych mediów, które poświęciły całemu wydarzeniu sporo miejsca. Relacje z imprezy znalazły się m.in. na portalach Jaw.pl oraz Extra Jaworzno, a także na oficjalnym miejskim portalu. Zachęcamy do lektury i przeglądania materiałów foto i wideo z tego wydarzenia:

Jaw.pl: JSP Szczakowianka Jaworzno ma salę pamięci
Urząd Miejski: Izba Pamięci "Szczakowianki" już otwarta!
Extra Jaworzno: Izba Pamięci Szczakowianki otwarta

 

Facebook grafika

koszykówka kraków
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.