SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 12.04.2019; 02:15; źródło: własne

Hit wiosny przy Krakowskiej!

Już w niedzielę na Stadionie Miejskim dojdzie do starcia na samym szczycie Zina Klasy Okręgowej. Biało-Czerwoni podejmować będą lidera – Dramę Zbrosławice.

Pojedynek lidera z wiceliderem Zina Klasy Okręgowej wzbudza ogromne emocje. To będzie najprawdziwsze starcie o fotel lidera okręgówki, a zwycięzca zyska przewagę nad resztą stawki, która może okazać się kluczowa w kontekście walki o awans. Takiego hitu nie można przegapić!

Zarówno Szczakowianka, jak i Drama uchodzą za faworytów do wygrania całej ligi i jak na razie idą łeb w łeb. Po 19 kolejkach oba zespoły mają na swoim koncie po 42 punkty. Wiosną Drama kroczy jak na razie od zwycięstwa do zwycięstwa i zdążyła już m.in. rozprawić się z kolejnym z ligowych faworytów – Górnikiem Wojkowice. W sumie zespół grający na co dzień w Ptakowicach ma już na swoim koncie osiem zwycięstw z rzędu. Kadrowo Drama prezentuje się okazale, a w jej składzie nie brakuje doświadczonych piłkarzy. Jesienią na kiepskim boisku w Ptakowicach oba zespoły stworzyły świetne widowisko obfitujące w sytuacje podbramkowe i gole. Ostatecznie Drama po lepszej końcówce w swoim wykonaniu wygrała 4:2. Biało-Czerwoni teraz pragną rewanżu i będą chcieli sięgnąć po trzy punkty, które dałyby im fotel lidera. Zapowiada się bardzo zacięty i emocjonujący pojedynek. Zachęcamy do przyjścia na stadion i wsparcia jaworznickich Drwali. Początek spotkania na Stadionie Miejskim w niedzielę o godzinie 11:00. Mecz sędziować będzie pan Marcin Rusek z Chorzowa.

Przed meczem w kasie będzie jeszcze możliwość nabycia karnetu na całą rundę w obniżonej do 50 zł cenie. Poza tym na stadionie można też będzie zapisać się na nowe klubowe koszulki, które można zdobyć przekazując darowiznę na rzecz drużyny. Serdecznie zapraszamy!

Facebook grafika

montaż video od 5 do 14 dni kamerzysta na wesele katowice i okolice na Górnym Śląsku
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.