SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 03.05.2018; 22:47; źródło: własne

Hit wiosny już w sobotę

W najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski. W hicie rundy wiosennej Biało-Czerwoni podejmować będą Szombierki Bytom.

Bytomianie po jesieni byli traktowani jako główny kandydat do walki o awans do III ligi, nieoczekiwanie jednak wiosną doznali wyraźnej zadyszki. Szombierki w ośmiu wiosennych spotkaniach wywalczyły zaledwie 9 punktów, spadły na trzecie miejsce w tabeli i raczej trudno będzie im dogonić Ruch Radzionków. Jesienią bytomianie gładko ograli Biało-Czerwonych 4:0, ale teraz zapowiada się znacznie bardziej wyrównany pojedynek. Mecze z bytomianami zawsze wzbudzały sporo emocji a kibice obu ekip darzą się sympatią. W przeszłości drużyny mierzyły się m.in. w sezonie 2013/14, jeszcze w III lidze. Wówczas z obu meczy zwycięsko wyszła Szczakowianka, która chociaż nie była faworytem to wygrała u siebie 1:0 i na wyjeździe 2:1. Wiosną Stadion Miejski jak na razie pozostaje niezdobyty i liczymy, że ta passa będzie trwała nadal. Początek spotkania w sobotę tradycyjnie o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy!

 

Facebook - duży

https://gymworld.com.pl http://kulturystyka.pl/kalkulator-kalorii-i-makroskladnikow-bmr-tdee-do-if/
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.