SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 17.07.2019; 20:59; źródło: własne

Grzegorz Fonfara piłkarzem Szczakowianki!

Pierwszy letni transfer Biało-Czerwonych stał się faktem. Jesienią w zespole Szczakowianki na murawie zobaczymy zawodnika z solidnym piłkarskim CV – Grzegorza Fonfarę.

176 występów i 4 bramki na szczeblu Ekstraklasy, wicemistrzostwo Polski z GKS-em Bełchatów, gra w europejskich pucharach, a nawet powołanie do reprezentacji Polski – tak w skrócie prezentuje się okazała kariera nowego zawodnika Szczakowianki. Grzegorz Fonfara, który w tym roku skończył 36 lat, gra na pozycji pomocnika. Swoją karierę rozpoczynał w barwach GKS-u Katowice, potem trafił do GKS-u Bełchatów, gdzie spędził kilka lat, grając na boiskach Ekstraklasy i ówczesnej II ligi. Następnie wzmacniał takie ekipy jak Zagłębie Sosnowiec, ROW Rybnik czy Rozwój Katowice. Ostatnie dwa sezony spędził w III-ligowym Gwarku Tarnowskie Góry, gdzie był jedną w wiodących postaci. Latem dał się namówić na grę dla Szczakowianki i pomoże Biało-Czerwonym w walce o awans do IV ligi. Witamy na pokładzie!

 

Facebook grafika

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.