SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 20.02.2018; 19:41; źródło: własne

Grana środa

Jeszcze na dobre nie opadły emocje związane z sobotnim Memoriałem Mirosława Stadlera a już w środę Biało-Czerwonych czeka kolejny mecz kontrolny. Biało-Czerwoni tym razem zmierzą się z SKS-em Łagisza.

Przygotowania Biało-Czerwonych do zmagań o ligowe punkty powoli wkraczają w decydującą fazę, do startu rozgrywek ligowych pozostał już bowiem niespełna miesiąc. W najbliższym czasie Jaworznickich Drwali czeka seria kilku meczy kontrolnych, które pozwolą na wstępne wykrystalizowanie kadry na rundę wiosenną. Pierwszy pojedynek z tej serii odbędzie się już w środę. Najbliższy rywal Szczakowianki – SKS Łagisza – na co dzień gra w ZINA Lidze Okręgowej i po rundzie jesiennej zajmuje przedostatnie 15. miejsce w tabeli.

Spotkanie zostanie rozegrane na sztucznej nawierzchni w Będzinie. Początek meczu w środę o godzinie 18:00.

 

Facebook - duży

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.