SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 12.04.2018; 23:03; źródło: własne

Górnicy do ogrania

Ligowe rozgrywki nabierają tempa i już w weekend czekają nas kolejne emocje z Haiz IV ligą. Tym razem Szczakowianka przed własną publicznością zmierzy się z Górnikiem Piaski.

Jesienią to właśnie w starciu z Górnikiem jaworznianie zapewnili sobie jedyną w rundzie wygraną. Już do przerwy Jaworzniccy Drwale prowadzili 2:0 po trafieniach Marcina Smolika oraz Krzysztofa Kamińskiego i taki rezultat dowieźli do końca spotkania. W przeszłości obie ekipy nieraz już toczyły zacięte boje.

Górnik ligową wiosnę zaczął kiepsko od dwóch porażek po 0:1. Dopiero w miniony weekend zespół z Czeladzi przełamał złą serię i zainkasował komplet punktów ogrywając 2:1 najsłabsze w całej lidze rezerwy Piasta Gliwice. Oba zespoły dzieli obecnie osiem punktów, Szczakowianka jednak będzie chciała wyraźnie zniwelować swoją stratę i przy okazji wydostać się z ostatniego miejsca w tabeli. Jaworznianie liczą na kolejny komplet punktów i podtrzymanie dobrej passy a to zapowiada spore emocje. Mecz sędziować będzie Paweł Kamiński z Ogrodzieńca. Początek spotkania na Stadionie Miejskim o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy!

Uwaga – dla wszystkich kolekcjonerów mamy prawdziwą gratkę. Wiosną do każdego zakupionego biletu na mecz Biało-Czerwonych dodawany będzie archiwalny oryginalny bilet z czasów gry Szczakowianki w wyższych ligach. Będzie to doskonałą okazja by uzupełnić swoje zbiory.

Facebook - duży

https://www.czasnabuty.pl/product-pol-48242-STYLOWE-OBUWIE-DZIECIECE.html
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.