SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 04.09.2019; 22:34; źródło: własne

Firma Hali Tynki sponsorem Szczakowianki

Grono sponsorów i partnerów Szczakowianki cały czas rośnie. Miło nam powitać w naszym gronie kolejną firmę, która zdecydowała się wesprzeć Biało-Czerwonych. Witamy na pokładzie firmę Hali Tynki – Zakład Usług Budowlanych.

Mająca swoją siedzibę w Imielinie firma Hali Tynki powstała w 1999 roku i szybko została liderem w swojej branży. Specjalizuje się w tynkach maszynowych: gipsowych oraz cementowo-wapiennych. Ponadto oferuje także usługę docieplenia zewnętrznego budynku - elewacji zewnętrznej, a także wylewki mixokretem.

- Wykwalifikowane brygady korzystające z najnowszych technologii i duże zaplecze techniczne pozwalają nam świadczyć usługi w najwyższym standardzie jakości. Zatrudniamy wysoko wyszkolonych specjalistów, którzy ciągle usprawniają swoje metody pracy i których umiejętności są zatwierdzone przez odpowiednie certyfikaty – opowiadają przedstawiciele firmy.

Firma Hali Tynki jest licencjonowanym wykonawcą firm produkujących tynki oraz materiały elewacyjne, dzięki temu udziela 5-letniej gwarancji na wykonaną usługę. - Zespół naszych pracowników tworzy grupa kilkunastu wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej – wyjaśniają.

W ramach świadczonych usług firma Hali Tynki oferuje m.in. darmowe konsultacje z klientem - dojazd, pomiar i wycena GRATIS, indywidualne podejście do każdej inwestycji, a także fachową poradę budowlaną.

Serdecznie witamy firmę Hali Tynki wśród naszych sponsorów i polecamy jej profesjonalne usługi. Podczas remontów i prac budowlanych pamiętajcie koniecznie, że nasz partner oferuje usługi najwyższej jakości i warto skorzystać z jego usług. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej firmy – halitynki.pl.

 

Facebook grafika

treppen aus polen preise drzwi podnoszono przesuwne sklep z fototapetami
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.