SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 10.03.2019; 15:46; źródło: własne

Fablok rozgromiony!

Biało-Czerwoni bardzo udanie zakończyli serię gier kontrolnych przed rundą wiosenną. W ostatnim sparingu podopieczni trenera Pawła Cygnara rozgromili 7:1 Fablok Chrzanów.

Rywal z A klasy nie był w stanie zatrzymać dobrze dysponowanych Drwali, którzy od pierwszych minut odważnie atakowali. Szczakowiance wystarczył nieco ponad kwadrans, by dwa razy wpakować piłkę do siatki. Wynik spotkania otworzył najskuteczniejszy zimą zawodnik Biało-Czerwonych – Dawid Frąckowiak – który z łatwością wykończył podanie od testowanego pomocnika. Parę chwil później Paweł Cygnar podwyższył wynik ładnym uderzeniem z bocznego sektora pola karnego. Jeszcze przed przerwą trzecią bramkę dla Szczakowianki zdobył powracający do zespołu stoper, który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym i z bliska wpakował piłkę do siatki. Jaworznianie mieli jeszcze więcej okazji strzeleckich, ale w bramce czujny był golkiper gości. Najbliżej powodzenia był w końcówce grający trener Drwali, ale po rzucie wolnym bramkarz zdołał sparować piłkę na słupek.

W drugiej połowie Szczakowianka wyraźnie przeważała, chociaż na bramki trzeba było trochę poczekać. W 63. minucie nieoczekiwanie goście po jednej z nielicznych swoich akcji zdołali strzelić gola. To tylko podrażniło miejscowych, którzy zaczęli ostrzeliwać bramkę chrzanowian. Wkrótce swoje kolejne trafienie zaliczył Dawid Frąckowiak, który uderzeniem z bliska wykończył wrzutkę od testowanego lewego obrońcy. Parę chwil później ładne trafienie zaliczył rezerwowy tym razem Michał Wojciechowski. Tego jednak Drwalom wciąż było mało. W 81. minucie bramkarz Fabloku pomylił się przy wrzutce Cygnara, piłka odbiła się od nogi powracającego do zespołu stopera i wpadła do siatki. Wynik meczu na 7:1 ustalił testowany pomocnik, który w samej końcówce pewnie wykorzystał jedenastkę.

Szczakowianka wygraną z Fablokiem zakończyła serię meczy kontrolnych i już w sobotę przystąpi do zmagania o ligowe punkty. W sumie zimą Biało-Czerwoni rozegrali osiem meczy kontrolnych, notując w tym czasie 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 4 porażki i testując kilkunastu zawodników. Obecnie działacze dopełniają wszystkich formalności związanych z transferami i wkrótce będziemy mogli zaprezentować Wam pełną kadrę na ligową wiosnę. Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz o punkty. W sobotę 16 marca o godzinie 15:30 w Miasteczku Śląskim zmierzymy się z tamtejszą Odrą.

Szczakowianka Jaworzno – Fablok Chrzanów 7:1 (3:0)
(Frąckowiak 11, 70, Cygnar 16, Testowany 35, 81, Wojciechowski 76, Testowany 89-k.)

Szczakowianka:
Kołodziej (67. Adamus) – Nowak, Testowany 1 (67. Seiler), Testowany 2, Testowany 3 (70. Wojciechowski) – Testowany 4, Janeczko (67. Łuszcz), Biskup (46. Testowany 6), Testowany 5 – Cygnar, Frąckowiak (77. Testowany 7)

Facebook - duży

pożyczka bez zaświadczeń
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.