SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 31.01.2020; 00:37; źródło: własne

Fablok na początek

Szczakowianka w sobotę rozpocznie serię meczy kontrolnych przed runda wiosenną. Pierwszym sparingpartnerem jaworznickich Drwali będzie ekipa Fabloka Chrzanów.

Biało-Czerwoni trenują już od kilkunastu dni i spokojnie przygotowują się do rundy wiosennej. Trener Paweł Cygnar przygląda się kandydatom do gry w zespole i wkrótce przekonamy się, kto zasili zespół na wiosnę. Zgodnie z planem w lutym Szczakowianka rozegra prawdziwy sparingowy maraton i będzie testowała różne warianty gry i nowych zawodników. Pierwszym rywalem naszego zespołu będzie sąsiad dosłownie zza miedzy – Fablok Chrzanów. Chrzanowianie na co dzień grają A-klasie i po rundzie jesiennej zajmują w niej wysokie 4. miejsce z realnymi szansami nawet na awans do okręgówki. Szczakowianka z Fablokiem grywa regularnie i w ostatnich dwóch okresach przygotowawczych mierzyła się z tym rywalem. Za każdym razem spotkanie kończyło się pogromem – przed rokiem Drwale wygrali 7:1, a latem aż 10:0. Jak będzie tym razem – przekonamy się w sobotę. Początek spotkania w sobotę 1 lutego o godzinie 11:00 na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego przy ul. Krakowskiej 8.

 

Facebook grafika

mieszkania na sprzedaż bydgoszcz
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.