SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaW świątecznym wydaniu gazety EXTRA Jaworzno znalazł się bardzo obszerny wywiad z trenerem naszej Szczakowianki – Pawłem Cygnarem. Zachęcamy do lektury!

Pandemia koronawirusa zupełnie zmieniła świat sportu i pokrzyżowała plany także Szczakowiance, która wiosną miała walczyć o awans do IV ligi. Gazeta Extra Jaworzno porozmawiała z trenerem Pawłem Cygnarem o tym jak przebiegały przygotowania do rundy, a także jak funkcjonuje klub w obecnych realiach. Zdecydowanie zachęcamy do lektury – nasz szkoleniowiec odpowiada o wielu ciekawych kwestiach.

Gazeta dostępna jest w wersji papierowej w wielu punktach w mieście, ale w obecnej sytuacji najlepiej czytać ją w wersji elektronicznej – poniżej linki do wywiadu i całego wydania gazety (w tym numerze Extra wspomina także o naszej akcji #SzczakowiankaDlaSzpitala).

Wywiad z trenerem Cygnarem

Wydanie elektroniczne gazety EXTRA Jaworzno

 

Facebook grafika

Projektowanie katalogów od dreamsart
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.