SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 04.03.2020; 21:09; źródło: własne

Dwa sparingi na początek marca

W najbliższy weekend Biało-Czerwoni rozegrają kolejne dwa mecze kontrolne. W piątek zmierzą się z Nadwiślaninem Gromiec, natomiast w sobotę z Bolesławem Bukowno.

Przygotowania Szczakowianki do rundy wiosennej dobiegają powoli końca, ale zanim Drwale rozpoczną walkę o ligowe punkty czekają ich jeszcze ostatnie sprawdziany. W najbliższy weekend trener Paweł Cygnar chce dokonać pełnego przeglądu kadry i sprawdzić formę fizyczną swoich podopiecznych. W piątek Szczakowianka wieczorem na sztucznej murawie przy Krakowskiej podejmować będzie dobrze znaną kibicom ekipę Nadwiślanina Gromiec. Zespół z Gromca na co dzień grywa w wadowickiej okręgówce i prezentuje niezłą grę. Początek tego starcia o godzinie 19:00.

Zaledwie kilkanaście godzin później – już na naturalnej murawie w Szczakowej Drwale przetestują kolejną ekipę z ligi okręgowej – Bolesław Bukowno. Ekipa z Bukowna zajmuje 10. miejsce w tabeli krakowskiej okręgówki i wiosną czeka ją zacięta walka o utrzymanie. Początek meczu na stadionie w Szczakowej o godzinie 12:00.

 

Facebook grafika

limousine service
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.