SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 28.03.2019; 15:21; źródło: własne

Domowe starcie z Siemianowiczanką

Po dwóch efektownych wyjazdowych wygranych czas najwyższy by jaworzniccy Drwale po raz pierwszy tej wiosny zagrali przed własną publicznością. Na dobry początek czeka nas od razu prawdziwy hit – do Jaworzna bowiem przyjedzie bardzo silna ekipa z Siemianowic Śląskich.

Po długiej zimie nareszcie nastała piłkarska wiosna, która dla Biało-Czerwonych zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. Już w sobotę przy Krakowskiej dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się starcia. Szczakowianka podejmować będzie czwartą w tabeli Zina Klasy Okręgowej Siemianowiczankę. Ekipa z Siemianowic jesienią do pewnego momentu uchodziła za głównego faworyta do awansu. Siemianowiczanie nie stracili jeszcze nadziei na udaną pogoń za czołówką. Mecz ze Szczakowianką będzie dla tego zespołu praktycznie ostatnią okazją by jeszcze włączyć się do rywalizacji o wygranie ligi – w tej chwili bowiem MKS traci do lidera z Jaworzna pięć punktów. Dzięki temu sobotnie starcie zapowiada się niezwykle interesująco a na boisku można spodziewać się walki o każdy centymetr murawy. Jesienią Szczakowianka po świetnym meczu wygrała w Siemianowicach 3:2 i teraz goście pałają żądzą rewanżu. Biało-Czerwonych czeka trudne zadanie obrony fotela lidera.

Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę na Stadion Miejski przy ulicy Krakowskiej na godzinę 16:00. Przed meczem w kasie będzie możliwość zakupu karnetu na wszystkie wiosenne mecze Biało-Czerwonych. Dodatkowo na stadionie będzie można obejrzeć nowe meczowe koszulki od Cutline Wear Factory i dowiedzieć się więcej na temat możliwości zdobycia takiej koszulki dla siebie. Liczymy na Wasze wsparcie!

 

Facebook grafika

w moviestarplanet wygeneruj msp hack online diamenty i konto vip
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.