errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2806 ]
errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2813 ]
 Strona Nieoficjalna - Klub JSP Szczakowianka Jaworzno - Deszczowa wygrana

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna strona

Dominik Kasprzyk; 24.07.2014; 16:09; źródło: własne

Deszczowa wygrana

Fatalna pogoda nie pokrzyżowała sparingowych planów Szczakowianki. Biało-Czerwoni w kolejnym meczu kontrolnym pokonali KS Chełmek 2:1.

Wyjątkowo intensywne letnie opady sprawiły, że boisko w Chełmku, gdzie Szczakowianka miała rozgrywać środowy sparing nie było w najlepszym stanie. Mimo stojącej miejscami wody było jednak na tyle dobrze przygotowane, że na szczęście nie zagrażało zdrowiu piłkarzy i mecz udało się zagrać. Jaworznianie w pierwszej połowie praktycznie od samego początku zdominowali rywala z okręgówki, długo jednak nie potrafili się wstrzelić w bramkę. Chełmek, w barwach którego gra wielu zawodników z Jaworzna, ograniczał się głównie do kontrataków. Dopiero na pięć minut przed końcem pierwszej części gry udało się otworzyć wynik spotkania. Po akcji lewą stroną testowany pomocnik wrzucił piłkę wprost do Artura Molendy a ten dopełnił formalności. Gospodarze szybko jednak wyrównali, przeprowadzając niemal kopię akcji Szczakowianki. Tuż przez przerwą Biało-Czerwoni ponownie wyszli na prowadzenie. Artur Molenda urwał się obrońcom i po efektownym rajdzie w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dał golkiperowi z Chełmka najmniejszych szans. W drugiej połowie trener Sermak chciał przyjrzeć się młodzieży, której jesienią w składzie będzie miał bardzo dużo. Z tego powodu zdecydował się wymienić praktycznie cały skład. Po pierwszych nieco nieporadnych chwilach jaworznicka młodzież opanowała sytuację i kontrolowała już przebieg spotkania. Młodzi jaworznianie wypracowali sobie kilka sytuacji strzeleckich, nie udało się im jednak trafić do siatki.

Wygrana w Chełmku była już trzecią z rzędu tego lata i może dawać podstawy do umiarkowanego optymizmu. Dobre wrażenie pozostawili po sobie testowani zawodnicy. Zawodnik grający na lewej pomocy był bardzo aktywny i popisał się efektowną asystą. Całkiem solidnie wyglądali też nowi obrońcy. Na plus trzeba też zaliczyć powrót po kontuzjach Michała Biskupa i Łukasza Łukowicza. Kolejny sparing jaworznianie rozegrają już w sobotę o godzinie 15:00 w pobliskim Gromcu z tamtejszym Nadwiślaninem.

Zdjęcia z meczu w Chełmku znajdziecie na naszym Facebookowym profilu:

Szczakowianka na Facebooku - Polub nas i bądź na bieżąco!

KS Chełmek – Szczakowianka Jaworzno 1:2 (1:2)

(A. Molenda x2)

Szczakowianka: Kojdecki – Holewa, testowany, Kiczyński, Dworak – testowany, Sermak, Mrożek, Kędroń – Malicki, A. Molenda

Grali też: Biskup, Łukowicz, Żurawik, B. Molenda i 4 testowanych graczy

pazdorna Wysłano: 28 lipca 2014; 12:56

Oj a w deszczu się ciężko gra.

adi Wysłano: 25 lipca 2014; 19:48

Kiedyś w 4 i 5 lidze gdy grano na Krakowskiej tyle kibiców przychodziło że rywalą nogi się uginały. Fajnie byłoby aby taka atmosfera była na Kościuszki. No ale do tego potrzeba dwa czynniki zachęcające ceny biletów + dobra gra

Koralek Wysłano: 25 lipca 2014; 16:00

Dobry pomysł, faktycznie jakby trybuny były zapełnione .

adi Wysłano: 25 lipca 2014; 02:08

IV liga to mniejsze wydatki to może warto zmniejszyć ciut ceny biletów? 8 zł bilet na krytą i 6 zł pozostałe miejsca to wydaje się rozsądna cena gdzie przy dobrej grze stadion w Szczakowej znów może odżyć (około 600 widzów). Dla kibica każdego złotówka się liczy a gra przy pełnej publice doda animuszu chłopakom.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.