SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 31.01.2020; 00:35; źródło: własne

Cutline dalej ze Szczakowianką

Współpraca Szczakowianki z Cutline Wear Factory w ostatnich miesiącach układa się świetnie, a Biało-Czerwoni korzystają ze świetnie przygotowanych strojów. Cieszymy się, że także wiosną Cutline będzie naszym patronem technicznym.

Cutline Wear Factory to już uznana marka na rynku odzieżowym. Firma współpracuje z wieloma klubami sportowymi, wśród swoich klientów i partnerów ma takie ekipy jak Wisła Kraków, Stal Rzeszów, Radomiak Radom, siatkarskie Dafi Społem Kielce czy koszykarski zespół PTG Sokół Łańcut. Od roku Cutline jest partnerem technicznym i wyłącznym dostawcą strojów dla Szczakowianki. Wiosną nie ulegnie to zmianie i liczymy na to, że współpraca dalej będzie kwitła. Dziękujemy za wsparcie!

Facebook grafika

www.pol-plan.com.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.