errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2806 ]
errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2813 ]
 Strona Nieoficjalna - Klub JSP Szczakowianka Jaworzno - Biała Gwiazda wygrywa Jawor

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna strona

Rafał Bzowski; 03.04.2012; 14:41; źródło: Własne

Biała Gwiazda wygrywa Jawor

10-latkowie Wisły Kraków wygrali II Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Jawor 2012. W finałowym spotkaniu pokonali zawodników Górnika Jaworzno. Na trzecim miejscu podium uplasowali się zawodnicy Szczakowianki.

W tegorocznej edycji turnieju wzięło udział 7. zespołów. Mimo wcześniejszych deklaracji w turnieju nie wystąpili zawodnicy Podbeskidzia Bielsko-Biała. Co może dziwić, zeszłoroczni tryumfatorzy piłkarze Ruchu Chorzów w tym roku uplasowali się dopiero na ostatnim miejscu. Miejsca 5 i 6 przypadły kolejno drużynom Piasta Gliwice i Polonii Bytom. W meczach półfinałowych Wisła Kraków spotkała się ze Szczakowianką, a Górnik Libiąż z Górnikiem Jaworzno. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis, a o awansie do finału zadecydowały rzuty karne. W meczu dwóch Górników zdecydowanie przewyższali jaworznianie, którzy pewnie awansowali do finału. W spotkaniu o 3. miejsce Szczakowianka pokonała Górnik Libiąż, a w meczu finałowym Biała Gwiazda pokonała Górnik Jaworzno. Drugi rok z rzędu piłkarze trenera Bolesława Wrocławka uplasowali się na 2 miejscu podium. Najlepszym bramkarzem turnieju trenerzy wybrali Patryka Szczukę ze Szczakowianki, najlepszym zawodnikiem Arkadiusza Mireckiego z Wisły Kraków, a najlepszym strzelcem turnieju został Jakub Siga z Górnika Jaworzno. Organizatorami tej imprezy byli JSP Szczakowianka, Jaworznicki Klub Mini Ligi Piłki Nożnej a współorganizatorami Urząd Miasta Jaworzno, MCKiS Jaworzno oraz NSZZ Solidarność ZG Sobieski. Imprezę wsparli Tauron Wytwarzanie, Grupa Tauron Południowy Koncern Węglowy, Skok Jaworzno, Salon Sportowy Super Sport, Agropak, Partner 2, Koral +, PZU Życie, Zakład Kamieniarski Andrzeja Sojki.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.