SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 12.05.2017; 16:56; źródło: własne

Beskidzkie granie

W IV lidze nie ma czasu na odpoczynek. Biało-Czerwoni nie zdążyli się jeszcze nacieszyć po środowej wygranej z Wilkami a tu już czeka ich kolejne ligowe starcie.

W sobotę Szczakowianka u siebie zagra zaś z Beskidem Skoczów, który ostatnio wpadł w spory kryzys i chyba już zapomniał o całkiem udanej jesieni. Ekipa ze ze Skoczowa co prawda w środę ograła Orła Mokre 3:1, wcześniej jednak przegrała cztery mecze z rzędu, straciła 8 bramek zdobywając przy tym zaledwie jedną a wypracowana wcześniej przewaga nad dolnymi rejonami tabeli zupełnie już stopniała. Szczakowianka jesienią zremisowała w Skoczowie 1:1 i teraz wydaje się być faworytem spotkania. Wygrana z Beskidem dała by podopiecznym trenera Sermaka kolejny awans w tabeli, jest więc zdecydowanie o co walczyć. Początek sobotniego spotkania z Beskidem o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim.

Udział w rozgrywkach jest dofinansowany z budżetu miasta Jaworzna w ramach realizacji zadania „Przygotowanie i udział w rozgrywkach ligowych Szczakowianka 2017 – sportowa energia”.

 

Facebook - duży

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.