SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 11.03.2020; 22:00; źródło: własne

Bartosz Marędowski piłkarzem Szczakowianki

Szczakowianka powoli zamyka kadrę na rundę wiosenną i dopina kolejne transfery. Miło nam powitać w ekipie Drwali kolejnego nowego zawodnika – Bartosza Marędowskiego.

Bartosz Marędowski to młody zdolny zawodnik, który w tym roku skończy dopiero 20 lat. Wychowanek klubu z Myszkowa, w ostatnich latach zbierał doświadczenie i nabierał piłkarskich szlifów w młodzieżowych zespołach GKS-u Katowice. Jesienią grał w barwach naszego ligowego rywala – AKS-u Niwka, gdzie rozegrał praktycznie komplet spotkań. Podczas zimowych sparingów Bartek pokazał się z bardzo dobrej strony, już na dzień dobry zdobywając dwie bramki w starciu z Fablokiem. Na boisku zwykle grywa na skrzydle, dysponuje niezłą techniką i świetnie sprawdza się w grze ofensywnej. Liczymy, że będzie dużym wsparciem naszego zespołu. Witamy na pokładzie!

 

Facebook grafika

piłka nożna kraków
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.