errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2806 ]
errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2813 ]
 Strona Nieoficjalna - Klub JSP Szczakowianka Jaworzno - Bartek Chwalibogowski wśród najlepszych sportowców Jaworzna!

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaBartłomiej Chwalibogowski, jeden z liderów Szczakowianki na boisku i poza nim, został doceniony w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Jaworzna 2019 roku!

Organizowany od wielu lat przez gazetę Co Tydzień i portal Jaw.pl Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Jaworzna w tym roku odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych – juniorów i seniorów. Z grona kandydatów głosujący wyłonili dziesięciu najlepszych seniorów i pięciu juniorów. Tym razem po zliczeniu głosów okazało się, że w czołowej dziesiątce znalazł się także przedstawiciel naszego klubu – Bartłomiej Chwalibogowski. Serdecznie gratulujemy!

Na razie nie wiemy jeszcze, na którym miejscu w pierwszej dziesiątce znalazł się Bartek – z powodu pandemii koronawirusa uroczysta gala finałowa jak na razie nie może dojść do skutku. Portal Jaw.pl tymczasem przybliża sylwetki poszczególnych sportowców, którzy zostali docenieni przez kibiców. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Bartkiem.

Najpopularniejsi sportowcy roku 2019 w Jaworznie – Bartłomiej Chwalibogowski

 

Facebook grafika

Odżywki PL - Odżywki
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.