JSP Szczakowianka Jaworzno

Najmłodsi wracają do treningów

W Szczakowiance dobrze wiemy, że miłości do sportu najlepiej uczyć się od najmłodszych lat. Po wakacyjnej przerwie znów zapraszamy na zajęcia najmłodsze dzieci z roczników 2017 i 2018.

Dzieci od najmłodszych lat warto zachęcać do uprawiania sportu i pokazywać dobre wzorce zachowań. Nie bez powodu mówi się, że sport to zdrowie, a zdrowe nawyki nabyte za młodych lat – będę owocowały już w dorosłym życiu. Wychodząc z tego założenia nasz klub przygotował ofertę dla najmłodszych dzieci – 3 i 4-letnich. Główny nacisk kładziony na sportową zabawę, do której wprowadzane są elementy ćwiczeń ogólnorozwojowych i rekreacji ruchowej. Chcemy stawiać na całościowy rozwój naszych małych podopiecznych i uczyć dobrych wzorców zachowania, a także integracji z rówieśnikami.

Na początek zajęcia prowadzone będą w Szczakowej raz w tygodniu. Na pewno dużą atrakcją dla dzieci będzie to, że zajęcia prowadzić będzie trener pierwszego zespołu Szczakowianki – Paweł Cygnar. Zajęcia startują już w sobotę (4 września) i odbywać się będą co tydzień na hali w Szczakowej od godziny 9:00. Serdecznie zapraszamy rodziców do kontaktu! Więcej szczegółów i zapisy do grupy prowadzimy pod numerem telefonu 516 218 961.

Przypominamy, że cały czas trwa też nabór do naszych pozostałych grup młodzieżowych – w tym także grupy dziewczęcej. Więcej informacji na temat treningów można uzyskać u naszego koordynatora – Wojciecha Barana pod numerem telefonu: 607 372 818 a także bezpośrednio u trenerów poszczególnych grup – kontakty znaleźć można na naszej stronie internetowej.

Podobne wpisy

ceny sterydów