Ze Zniczem z kibicami!

Po dwóch tygodniach przerwy w sobotę do gry o ligowe punkty powrócą zawodnicy Szczakowianki. Spotkanie ze Zniczem Kłobuck po raz pierwszy tej wiosny z trybun będą mogli oglądać kibice.

W ostatniej kolejce Szczakowianka pauzowała, nie przełożyło się to jednak na jej pozycję w lidze. Po pechowym początku maja Drwale liczą, że druga połowa miesiąca okaże się znacznie bardziej udana. Rywal, z jakim przyjdzie się w sobotę mierzyć Biało-Czerwonym, jest wyjątkowo wymagający. Znicz Kłobuck wiosną imponuje formą i seryjnie wygrywa. Ekipa z Kłobucka wygrała w tej rundzie już 9 spotkań i tylko raz przegrała. Tej wiosny więcej punktów od Znicza zdobyły tylko, pewnie zmierzające do wygrania ligi, rezerwy Rakowa Częstochowa. Szczakowianka mimo wszystko nie obawia się tak silnego przeciwnika i postara się sprawić, by punkty zostały w Jaworznie. Podopieczni trenera Cygnara przez dwa tygodnie nieco ochłonęli po ostatnich nieudanych starciach i z nowymi siłami przystąpią do walki. Jesienią na wyjeździe Szczakowianka pechowo przegrała ze Zniczem 2:3, chociaż tego dnia nie była gorsza na boisku. Biało-Czerwoni pragną rewanżu za tamto starcie, tym bardziej, że nareszcie wspierać nas z trybun będą mogli nasi wierni fani.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na stadion. Osoby, które wsparły nasz klub zakupując wirtualny karnet będą mogły wejść na obiekt po okazaniu dowodu tożsamości. Dla kibiców czynna będzie też kasa z biletami. Początek spotkania na Stadionie Miejskim o godzinie 17:00.