JSP Szczakowianka Jaworzno

Młodzież wraca do gry!

W ten weekend po wymuszonej przerwie rozpoczynamy rozgrywki ligowe z udziałem naszych grup młodzieżowych. Trzymamy mocno kciuki za Młodych Drwali!

Przez kilka tygodni nasza młodzież nie mogła grać ani nawet trenować, ale wszyscy przetrwaliśmy ten trudny moment i z nowymi siłami wracamy do gry. W ostatnich dniach nasza klubowa akademia przeszła małą, ale ważną reorganizację. Koordynatorami grup młodzieżowych zostali trenerzy ekipy seniorów – Paweł Cygnar i Wojciech Tomasiewicz. Dzięki temu funkcjonowanie naszej szkółki piłkarskiej powinno być jeszcze lepsze, a młodzi piłkarze i piłkarki będą mogli dalej szkolić się na najwyższym możliwym poziomie.

W ten weekend ruszają rozgrywki ligowe z udziałem młodzieży. Ze względu na wcześniejsze obostrzenia związane z pandemią, ligi zostały okrojone tylko do jednej rundy (bez rewanżów). Wyjątkiem jest tylko V liga E1, gdzie ze względu na małą ilość drużyn przewidziane są także mecze rewanżowe.

Na początek w sobotę o godz. 10:00 rocznik 2011 w ramach rozgrywek IV ligi okręgowej E2 Grupa 1 na stadionie Szczakowianki podejmuje ekipę KS Górnik Sosnowiec. W niedzielę na naszym stadionie zaplanowane są dwa mecze ligowe rocznika 2010. Pierwszy o godz. 10:00 w ramach rozgrywek IV ligi okręgowej E1. Drużyna pod kierownictwem trenera Piotra Szczotki podejmować będzie ekipę Zagłębia Sosnowiec. Drugi mecz zaplanowano na godz. 12:00. W ramach rozgrywek V ligi okręgowej E1 drużyna kierowana przez trenera Wojtka Barana podejmuje drużynę MUKP Dąbrowa Górnicza.

We wtorek 27 marca drużyna młodzików na stadionie przy Kościuszki o godz. 17:00 w ramach rozgrywek IV ligi okręgowej D1 będzie podejmowała ekipę BKS Sarmacji Będzin. Natomiast najstarsza grupa młodzieżowa w ramach rozgrywek II Ligi wojewódzkiej A1 w środę 28 marca o godz. 18:00 wyjeżdża na mecz ligowy z MKS Siemianowiczanką.

Zgodnie z aktualnymi obostrzeniami nie możemy kibicować naszym zawodnikom na stadionie, ale mamy nadzieję że będziecie trzymać za nich kciuki i życzyć wygranych. Wszystkie wyniki z meczów będziemy starali podawać się na bieżąco – na naszej stronie internetowej będzie można sprawdzić tabele meczowe jak również wyniki meczy w poszczególnych ligach.

Podobne wpisy