JSP Szczakowianka Jaworzno

Rusza nabór dla najmłodszych!

Cały czas nasz klub stara się rozszerzać ofertę zajęć skierowanych do dzieci i młodzieży. Tym razem mamy propozycję dla najmłodszych – dzieci z roczników 2017 i 2018. Właśnie ruszyły zapisy do nowej grupy, którą poprowadzą trenerzy seniorskiej Szczakowianki – Paweł Cygnar i Wojciech Tomasiewicz.

Dzieci od najmłodszych lat warto zachęcać do uprawiania sportu i pokazywać dobre wzorce zachowań. Nie bez powodu mówi się, że sport to zdrowie, a zdrowe nawyki nabyte za młodych lat – będę owocowały już w dorosłym życiu. Wychodząc z tego założenia nasz klub przygotował ofertę dla najmłodszych dzieci – 3 i 4-letnich. Główny nacisk kładziony będzie na zabawę, do której wprowadzane będą elementy ćwiczeń ogólnorozwojowych i rekreacji ruchowej. Chcemy stawiać na całościowy rozwój naszych małych podopiecznych i uczyć dobrych wzorców zachowania.

Na początek zajęcia prowadzone będą w Szczakowej raz w tygodniu. Na pewno dużą atrakcją dla dzieci będzie to, że zajęcia prowadzić będą trenerzy pierwszego zespołu Szczakowianki, czyli Paweł Cygnar i Wojciech Tomasiewicz. Serdecznie zapraszamy rodziców do kontaktu. Więcej szczegółów i zapisy do grupy prowadzimy pod numerem telefonu 516 218 961.

Przypominamy, że cały czas trwa też nabór do naszych pozostałych grup młodzieżowych – w tym także grupy dziewczęcej. Więcej informacji na temat treningów można uzyskać u naszego koordynatora – Wojciecha Barana pod numerem telefonu: 607 372 818 a także bezpośrednio u trenerów poszczególnych grup – kontakty znaleźć można na naszej stronie internetowej.

Podobne wpisy

rakiety do badmintona