JSP Szczakowianka Jaworzno

Piłkarskie wakacje z Pro Unique Training i Szczakowianką!

Już w poniedziałek w Szczakowej rusza Piłkarski Camp dla dzieci i młodzieży organizowany przez naszych partnerów z Pro Unique Training oraz Szczakowiankę. Zapowiada się tydzień pełen sportowych wrażeń!

Lato to świetny moment by podnieść swoje umiejętności piłkarskie i wykorzystać wolny czas w kreatywny sposób. Pro Unique Training razem ze Szczakowianką zapraszają w lipcu na Piłkarski Camp! 

Zapewniamy tydzień wypełniony zajęciami pod okiem naszych najlepszych trenerów. Codziennie na uczestników czekać będą dwa treningi na piłkarskim boisku, zajęcia teoretyczne na tematy ważne dla młodych sportowców, a także pełne wyżywienie i dostęp do profesjonalnego sprzętu.

Podczas Campu jak zawsze wspierać nas będzie nasz wierny partner techniczny – Cutline Wear Factory, który zadba m.in. o odpowiednie stroje i komplety treningowe dla wszystkich uczestników. Camp rusza już w poniedziałek 13 lipca o godzinie 9:00. Koszt udziału w zajęciach to 649 zł. Zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca – zachęcamy do dołączenia i spędzenia czasu razem ze Szczakowianką i Pro Unique!

Podobne wpisy

trenabol | Odżywki PL - Odżywki | paintball kraków | www.fitpark.pl/urzadzenia-street-workout.html