JSP Szczakowianka Jaworzno

Półmetek przygotowań do sezonu

Nadszedł czas podsumowania półmetku przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2022/2023.

Jak już wspomniano w pierwszym wpisie, drużyna wznowiła treningi od 23 stycznia. Już 25 stycznia rozegrała pierwszy kontrolny sprawdzian, którego przeciwnikiem był zespół Górnika Czeladź. Spotkanie odbyło się w Czeladzi o godz. 19:00. Wynik 3:2 dla Naszych Drwali. Po bramce strzelili: Michał Chrabąszcz, Marcin Smarzyński oraz Mikołaj Gądek.

W drugim sparingu Nasza drużyna była podejmowana przez MKS Trzebinia na ich niedawno otwartym boisku sztucznym. Jak w pierwszym meczu sparingowym i w tym Nasi Drwale wygrali 3:2. Strzelcy: Bartłomiej Kędzierski, Mateusz Budak oraz Jakub Sewerin.

Kolejny sparing 4 lutego rozgrywany z GKS Tychy na boisku sztucznym przy ul. Krakowskiej 8, ukazał dobre przygotowanie drużyny, obfitował w dużo sytuacji podbramkowych, jednak Nasi zawodnicy mieli trochę rozregulowane celowniki a ich doskonałe okazje wyłapywał bramkarz. Mecz zakończył się nieznaczną, jednobrakową porażką, gdzie bramkę zdobył tyle co wprowadzony zawodnik przeciwników.

W czwartym meczu kontrolnym podejmowaliśmy na boisku sztucznym przy ul. Krakowskiej 8 zespół Radiszowianka Radziszów. Tutaj już Nasi Drwale wyregulowali sobie celowniki pokonując przeciwników 5:2.

Szósty, z kolei sparing, rozgrywany również na sztucznej murawie w Jaworznie zakończył się remisem. Wynik 1:1. Strzelcem jedynego gola dla Naszych został Marcin Sierczyński. Przeciwnikiem był lider małopolskiej IV ligi – zespół LKS Wiślanie Jaśkowice.

Na kolejny sparing zapraszamy już w najbliższą sobotę 25 lutego, tym razem na wyjeździe. Przeciwnikiem będzie drugi zespół Cracovi Kraków.

Podobne wpisy

narty rossignol