JSP Szczakowianka Jaworzno

Piąty dzień Campu

Piąty i ostatni dzień obozu na Krakowskiej miał miejsce typowo w zimowej aurze.
Chłopcy z rocznika 2008/09 wzmacniali się przy użyciu mini band, trenowali również budowę i finalizację gry oraz ochronę światła bramki.
Na treningu mentalnym było omawiane pojęcie rywalizacji i toczyły się dyskusje, czy warto podejmować rywalizację z lepszymi.
Poza tym, jak w każdy dzień obozu, odbyły się lekcje „Piłkarski Angielski”, gdzie zawodnicy komunikowali się po angielsku, poznawali najpopularniejsze zdania i zwroty używane w piłce nożnej.
Pobyt na obiekcie przy Krakowskiej był cennym doświadczeniem, ogromną dawką nowej wiedzy i doskonalenia umiejętności piłkarskich. Zmęczeni, ale zadowoleni💪⚽💪

Natomiast na halach w szkole i Szczakowiance dzisiejszy dzień obfitował rozgrywkami w formie turniejów od 1×1 do 4+Br x 4+Br. Bramkarze musieli wykazywać się niezłym refleksem, a zawodnicy oprócz treningu strzeleckiego musieli wykazywać się umiejętnościami technicznymi.

Oczywiście nie zabrakło też gier i zabaw aby rozładowywać stres spowodowany walką o punkty turniejowe.

Cały Camp oficjalnie uznajemy za zakończony. W imieniu zawodników i rodziców chciałbym przy tej okazji podziękować kadrze trenerskiej czyli trenerom: Pawłowi Cygnarowi, Michałowi Sendorowi, Pawle Szczotce, Mateuszowi Gleniowi oraz Grzegorzowi Szwedowi za niezłe przygotowanie zarówno treningów jak i zajęć między treningowych.

Również chcemy podziękować Pierogarni Jaworzno za pyszne posiłki przez cały Camp oraz panu Danielowi Jamróz za dostarczenie owoców i napojów na obóz..

Podobne wpisy

Sztuki Walki Częstochowa | omnadren