JSP Szczakowianka Jaworzno

Pierwszy dzień obozu dochodzeniowego.

Pierwszy dzień obozu dochodzeniowego minął bardzo szybko. Z rozmów przeprowadzonych zaraz po zakończeniu wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z jakości przygotowanych zajęć przez trenerów oraz z posiłków zaserwowanych przez Naszą ulubioną Pierogarnię.

Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy:

Pierwsza grupa – rocznik 2008/2009 swój obóz dochodzeniowy zorganizowany ma na terenie Stadionu Miejskiego i trenuje na boisku sztucznym. W pierwszym dniu zajęcia skupione były na jakości podań oraz wymienności pozycji. Nieodzownym elementem treningu była część przeznaczona na kształtowanie zdolności motorycznych.
Poza treningami na boisku, zajęcia odbywały się także w formie multimedialnej.

Druga grupa swoje treningi i zajęcia w formie multimedialnej ma na hali sportowej w Zespole Szkolno – przedszkolnym nr 3 w Szczakowej. W grupie tej trenują zawodnicy z roczników 2010 do 2013.

Trzecia, najmłodsza grupa wraz z drużyną dziewcząt swoje zajęcia ma na hali sportowej przy Stadionie im. K. Fucha w Szczakowej, gdzie oprócz normalnych zajęć treningowych i multimedialnych najmłodsi adepci piłkarscy mają możliwość korzystania z gier i zabaw integracyjnych i towarzyskich.

Podobne wpisy

https://www.goscinna.com/