JSP Szczakowianka Jaworzno

Limitowane koszulki na jubileusz stulecia klubu

Wielkimi krokami zbliżają się obchody jubileuszu stulecia Szczakowianki. Jednym z elementów obchodów rocznicowych jest limitowana seria specjalnych koszulek jubileuszowych przygotowanych we współpracy z naszym partnerem firmą Cutline.

W lipcu 2023 roku minie dokładnie 100 lat od założenia Szczakowianki. Z tej okazji nasz partner Cutline przygotował unikalną serię koszulek jubileuszowych, które po raz pierwszy zaprezentowane zostały podczas domowego spotkania z Unią Kosztowy. Przygotowaliśmy w sumie 100 sztuk na 100 lat klubu, a wszystkie koszulki są numerowane i unikalne. Koszulki są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zawierają sporo ciekawych unikalnych detali nawiązujących do historii klubu. Dodatkowo każda sztuka zapakowana jest osobno w specjalne pudełko. Darowizny przekazane za koszulki wspierają Szczakowiankę.

Więcej szczegółów na temat jubileuszowych koszulek można uzyskać w sekretariacie klubu. Zamówienia na koszulki będzie można dokonać także podczas sobotniego spotkania z Rozwojem Katowice. Warto się pospieszyć – wiele numerów jest już zarezerwowanych!

Podobne wpisy