JSP Szczakowianka Jaworzno

Szczakowianka zagrała dla Hospicjum

Na zakończenie ligowego sezonu Szczakowianka rozegrała charytatywne spotkanie z Gwarkiem Ornontowice. Podczas meczu zbierane były środki na wsparcie Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta w Jaworznie.

Szczakowianka bardzo chętnie uczestniczy w akcjach charytatywnych i regularnie wspiera wspiera potrzebujących. Na zakończenie rozgrywek ligowych Biało-Czerwoni zagrali dla jaworznickiego hospicjum, które na co dzień dba o ciężko chorych. Podczas meczu z Gwarkiem Ornontowice odbywała się zbiórka prowadzona przez wolontariuszy zorganizowanych przez hospicjum. Wejście na mecz było bezpłatne, za to zachęcaliśmy kibiców do dorzucenia się do całej zbiórki. Na wszystkich czekał smaczny poczęstunek przygotowany przez mamy naszych młodych zawodników.

Podczas zbiórki udało się zebrać do puszek 1528 zł, a do tego doszła jeszcze kwota 550 zł wylicytowana za koszulkę reprezentacji Polski od Arkadiusza Milika z autografem. W sumie dało to kwotę 2078 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili się do zbiórki i wsparli hospicjum. Osobne podziękowania należą się sympatycznym wolontariuszom i wolontariuszkom, którzy w sobotę zawitali na Stadion Miejski. Dziękujemy za Waszą pracę, prowadzenie zbiórki i przy okazji kibicowanie naszemu zespołowi. Dziękujemy wolontariuszom z hospicjum, a także wolontariuszom z Klubu Młodego Wolontariusza – Szkolnego Klubu Caritas – ZSO SP2, III LO Jaworzno. Słowa podziękowania należą się także jak zawsze niezawodnym rodzicom naszej młodzieży, którzy zadbali o poczęstunek i dodatkową oprawę wydarzenia.

Podobne wpisy

sterydy