JSP Szczakowianka Jaworzno

Szczakowianka z nowym Zarządem!

Czwartkowe Walne Zgromadzenie Jaworznickiego Stowarzyszenia Piłkarskiego Szczakowianka nareszcie przyniosło rozwiązanie sytuacji dotyczącej władz klubu. Udało się powołać nowy Zarząd, który będzie jednym z największych w historii i będzie liczył aż osiem osób.

Trwające od 12 maja Walne Zgromadzenie zostało zakończone sukcesem. Po niemal miesiącu i wielu owocnych dyskusjach udało się wyłonić nowy Zarząd Stowarzyszenia, dzięki czemu klub będzie mógł dalej działać, walczyć o kolejne trofea i wychowywać następne pokolenia młodzieży. Podczas czwartkowego posiedzenia pojawiło się aż ośmiu nowych kandydatów, którzy zostali poddani pod głosowanie. Wszyscy otrzymali poparcie reszty członków Stowarzyszenia, dzięki czemu wyłoniony nowy Zarząd. W jego składzie znalazły się osoby, które już w przeszłości pracowały na rzecz klubu – członkowie dwóch poprzednich Zarządów – Janusz Kręcichwost, Wojciech Baran, Andrzej Sojka, Stanisław Łazarz, Marian Morawski, i Arkadiusz Jamróz. Z kolei zupełnie nowymi osobami w Zarządzie są Dominik Zaborowski i Wojciech Tomasiewicz. Nowy Zarząd ma teraz tydzień, by wyłonić nowego prezesa, zastępców i sekretarza, to jednak będzie już tylko formalność. Zarząd będzie teraz pracował w poszerzonym składzie, co przy dobrym podziale obowiązków powinno przełożyć się na jeszcze lepsze funkcjonowanie klubu. Młodość połączona z doświadczeniem powinna pozytywnie wpływać na rozwój Szczakowianki.

Oprócz wyboru Zarządu klubu w czwartek udało się także wyłonić Komisję Rewizyjną. W jej skład weszli panowie Daniel Jamróz, Marek Zaborowski i Dawid Cieślik. Tym samym Walne Zgromadzenie wykonało wszystkie swoje zadania. Nowy Zarząd i Komisja Rewizyjna zostały wybrane na trzyletnią kadencję, przeprowadzą więc klub przez przypadające w przyszłym roku obchody stulecia. Warto tutaj dodać, że podczas ostatniego miesiąca grono członków stowarzyszenia zasilili nowi aktywni i ambitni członkowie, którzy chcą wspierać klub organizacyjnie i pomagać m.in. w poszukiwaniu sponsorów. Dziękujemy wszystkim, którzy w w ostatnich tygodniach kierowali w stronę klubu swoje słowa wsparcia i oferowali pomoc – to pokazało, jak silna jest Biało-Czerwona rodzina. Liczymy, że dzięki temu uda się w większym gronie zbudować coś dobrego.

Gratulujemy nowym członkom Zarządu i życzymy samych sukcesów!

Podobne wpisy

www.biurorachunkowemarka.pl