JSP Szczakowianka Jaworzno

Poszukiwania nowego Zarządu trwają

W czwartek kontynuowane było Walne Zgromadzenie Jaworznickiego Stowarzyszenia Piłkarskiego Szczakowianka. Niestety wciąż nie udało się wybrać nowego Zarządu klubu.

Walne Zgromadzenie, które rozpoczęło się 12 maja, wróciło do obrad po tygodniowej przerwie. Jedynym punktem obrad były wybory nowego Zarządu Stowarzyszenia. Niestety sytuacja nie uległa zmianie, a na spotkaniu nie pojawili się kandydaci, którzy mogliby dalej poprowadzić Szczakowiankę. Zarząd, któremu aktualnie kończy się kadencja, potwierdził swoją deklarację o niestartowaniu na kolejną kadencję. Również członkowie wcześniejszych Zarządów nie wyrazili zgody na kandydowanie. W związku z tym, że nie udało się wybrać nowego Zarządu, Walne Zgromadzenie zostało po raz kolejny zawieszone i będzie kontynuowane we wtorek 24 maja o godzinie 18:00. Zapraszamy do Szczakowej wszystkie osoby zainteresowane losem jaworznickiej piłki i naszego klubu.

Apelujemy do wszystkich osób, którym leży na sercu los Szczakowianki, by dołączyły do pracy na rzecz klubu i zaangażowały się w jego działanie. Obecnie nasz klub prowadzi drużynę seniorów, która nieźle radzi sobie w IV lidze i ma potencjał, by w kolejnych latach myśleć o kolejnych wyzwaniach. Do tego dochodzi już niemal setka dzieci – chłopców i dziewcząt – trenujących w grupach młodzieżowych. Bez Zarządu klub mimo dość stabilnej sytuacji organizacyjnej i finansowej nie będzie mógł funkcjonować i może zostać postawiony nawet w stan likwidacji. Nie ma co ukrywać, że na rok przed obchodami stulecia byłoby ogromną katastrofą dla całej lokalnej społeczności i jaworznickiego sportu. Apelujemy do lokalnych przedsiębiorców, działaczy społecznych, kibiców, radnych o zainteresowanie dalszym losem stowarzyszenia i jego funkcjonowania. Wszystkich zapraszamy do kontaktu!

Podobne wpisy

HR&more