JSP Szczakowianka Jaworzno

Zapraszamy na turniej dziewczynek

Serdecznie zapraszamy w niedzielę na Kościuszki 1 gdzie rozegrany zostanie turniej z udziałem dziewczyn trenujących w Szczakowiance.

Od kilku miesięcy w naszym klubie działa sekcja kobieca, gdzie pod okiem trenera Grzegorza Szweda trenują dziewczynki z roczników 2010 i młodsze. Dziewczyny prezentują spore umiejętności, a ich talent doceniony został już powołaniami do kadry podokręgu. W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich kibiców do zobaczenia naszych zawodniczek w akcji. W Szczakowej rozegrany zostanie turniej dziewcząt organizowany przez nasz klub. Oprócz Szczakowianki w zawodach udział wezmą ekipy Skry Częstochowa, Czarnych Sosnowiec i MLKS-u Woźniki. Zapowiada się zacięta rywalizacja i spore emocje. Zbiórka o godzinie 9:30, turniej odbywać się będzie w godzinach od 10:00 do 12:00.

Organizacja turnieju odbywa się w ramach zadania „Podaj dłoń. Profilaktyka na sportowo 2022” dofinansowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie.

Podobne wpisy

urel.pl