JSP Szczakowianka Jaworzno

Zimowe plany Szczakowianki

Zimowa przerwa w rozgrywkach trwa w najlepsze, ale Biało-Czerwoni powoli zaczynają już myśleć o rundzie wiosennej. W przyszłym tygodniu Szczakowianka powraca do treningów i rozpocznie serię gier kontrolnych.

Do startu rozgrywek IV ligi pozostały jeszcze dwa miesiące, jest więc sporo czasu na zbudowanie formy i przygotowanie zespołu do gry. Zimą jak zwykle Biało-Czerwonych czeka intensywny okres przygotowawczy. Do treningów Szczakowianka powróci w poniedziałek 17 stycznia. Zimą zajęcia odbywać się będą głównie na sztucznej nawierzchni Stadionu Miejskiego. W ciągu dwóch miesięcy Biało-Czerwoni rozegrają serię gier kontrolnych, podczas których testowani będą kandydaci do gry w zespole i budowana będzie forma na ligę. W planach jest rozegranie co najmniej siedmiu sparingów. Rywalami Szczakowianki będą głównie ekipy z IV ligi oraz solidne zespoły z okręgówki. Pierwszy mecz ligowy – z Rozwojem Katowice – według planu Biało-Czerwoni powinni rozegrać 12 marca.

Zima zapowiada się świetnie i w oczekiwaniu na mecze o punkty, na pewno nie będzie czasu by się nudzić. Poniżej prezentujemy wstępny plan sparingów. Godziny rozegrania spotkań i ewentualne zmiany w planie będziemy podawali na bieżąco na naszych łamach.

Plan sparingów Szczakowianki:

22.01 godz. 11:00 – Unia Krapkowice (IV liga)

29.01 – Unia Oświęcim (IV liga)

05.02 – Górnik 09 Mysłowice (liga okręgowa)

12.02 – GKS II Tychy (IV liga)

19.02 – Victoria Częstochowa (liga okręgowa)

26.02 – Orzeł Łękawica (IV liga)

05.03 – w trakcie ustalania

Podobne wpisy