JSP Szczakowianka Jaworzno

Drużyna dziewcząt rywalizowała ze Skrą

Barwy Szczakowianki od wielu miesięcy reprezentują także dziewczynki z naszej żeńskiej sekcji. Młode zawodniczki z ekipy Biało-Czerwonych ostatnio mierzyły się ze Skrą Częstochowa.

Na początku tego roku w naszym klubie ruszyła sekcja żeńska. Dziewczyny dzielnie trenują pod okiem trenera Grzegorza Szweda. Podczas treningów nie brakuje dobrej zabawy, ale też ciężkiej pracy nad budowaniem formy. Ostatnio nasze młode zawodniczki miały okazję rozegrać ciekawy sparing. Na Kościuszki zawitała bardzo solidna ekipa Skry Częstochowa. Nieco bardziej doświadczone rywalki z Częstochowy były bardzo wymagającym sparingpartnerem i pozwoliły sprawdzić się naszym dziewczynom w boju. Nasze zawodniczki pokazały się z dobrej strony i ambitnie walczyły o każdą piłkę. W związku z wytycznymi PZPN nie publikujemy wyniku spotkań grup młodzieżowych, ale też nie o sam wynik chodziło, ale bardziej o naukę i możliwość zmierzenia się z rówieśniczkami.

Nasz grupa żeńska jest cały czas otwarta i serdecznie zapraszamy do dołączenia wszystkie chętne dziewczyny. W zespole trenują zawodniczki z roczników od 2010 do 2012 i chętnie przyjmą do swojego grona nowe koleżanki. Więcej szczegółów na temat zajęć dla dziewczyn można uzyskać bezpośrednio u trenera Grzegorza Szweda pod numerem telefonu 509 778 674.

Podobne wpisy