JSP Szczakowianka Jaworzno

Firmy Mawapol i Wektor sponsorami Szczakowianki!

Tuż przed startem rozgrywek mamy jeszcze garść dobrych wiadomości. Do Biało-Czerwonej rodziny dołączyło dwóch nowych sponsorów – firmy Mawapol i Wektor.

Jak wiadomo, do dobrego funkcjonowania każdego klubu sportowego potrzebna jest mocna baza partnerów. Dzięki ich wsparciu klub może realizować kolejne zadania i sięgać po sukcesy. Coraz więcej firm decyduje się na wsparcie Szczakowianki – za co serdecznie dziękujemy!

W ostatnich dniach do grona sponsorów jaworznickich Drwali dołączyły dwa kolejne przedsiębiorstwa. Pierwszym z nich jest firma P.P.H.U. MAWAPOL pana Mariusza Tomasika. Mawapol działa w branży spożywczej, a dokładniej – mięsno-tłuszczowej już od 2008 roku. Zajmuje się przede wszystkim handlem mięsem, a także tłuszczami pochodzenia zwierzęcego. Przez lata swojej działalności firma zyskała zaufanie kontrahentów w kraju i za granicą. – Oferujemy wysoką jakość naszych asortymentów i usług. Naszym zadaniem jest budowanie długoletnich relacji z naszymi kontrahentami oraz pozyskiwanie nowej rzeszy klientów – zapewniają przedstawiciele firmy. Biuro firmy mieści się w Chrzanowie przy ulicy Śląskiej 64a.

Kolejnym nowym sponsorem została firma WEKTOR – Usługi Techniczne w Budownictwie, należąca do pana inżyniera Jacka Gattermayera. Firma działa w szeroko pojętej branży budowlanej. Na co dzień zajmuje się projektowaniem nowych budynków, a także nadzorem budowlanym. Od wielu lat pracownia projektowa Wektor wykonuje kompleksowe dokumentacje projektowe: urbanistyczne, architektoniczne i wielobranżowe projekty budowlane oraz urbanistyczne. Zajmuje się projektowaniem i obsługą inwestycji. Ze swojej strony zapewnia solidne wykonanie, profesjonalną obsługę i fachową pomoc. Biuro firmy mieści się w Jaworznie przy ulicy Białej 8.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie, dzięki Wam możemy walczyć o kolejne sukcesy i tworzyć historię lokalnej piłki!

Podobne wpisy

petergrey7.wordpress.com