JSP Szczakowianka Jaworzno

Wypowiedzi po spotkaniu z AKS-em

W minioną sobotę Biało-Czerwoni wrócili do ligowych zmagań i rundę wiosenną zainaugurowali spotkaniem z AKS-em Mikołów. Dzięki bramkom Pawła Cygnara i Mateusza Budaka, piłkarze zdobyli bardzo ważne trzy punkty. Po spotkaniu zapytaliśmy naszych zawodników jak oceniają występ drużyny.

 

Mateusz Wawoczny: Mecz rozpoczął się dla nas idealnie. Szybko wyszliśmy na prowadzenie, lecz z tego co się działo później nie możemy być zadowoleni. Oddaliśmy pole przeciwnikowi. Ten mógł swobodnie wymieniać podania, co przełożyło się na stratę bramki. Nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce i było sporo nerwowości. Najważniejsze jednak, że drużyna pokazała charakter i rundę rewanżową rozpoczynamy od zwycięstwa. Wiemy co trzeba poprawić i w kolejnych meczach nasza gra powinna wyglądać zdecydowanie lepiej. Co do mojej osoby to ostatnie dwa tygodnie nie trenowałem z powodu urazu, wyszedłem tylko na przedmeczowy rozruch i myślę, że to miało wpływ na moją słabą dyspozycję tego dnia.

 

 

Kamil Bochenek: Mecz walki, tego się spodziewałem po przerwie zimowej, że w pierwszym spotkaniu nie będzie „pięknej gry”. Pokazaliśmy charakter jako zespół i mimo ciężkich chwil czekaliśmy do końca na swoją szansę. Trochę miałem obawy przed meczem bo „stoper” to nie moja nominalna pozycja, ale daliśmy radę! Ważne zwycięstwo na inaugurację i mimo problemów przed meczem, zabieramy 3 punkty do Jaworzna.

Podobne wpisy

naprawa klimatyzacji łódź