JSP Szczakowianka Jaworzno

Zimowy Camp ze Szczakowianką!

Zima wcale nie musi oznaczać przerwy od zabawy z piłką. Podczas zimowych ferii zapraszamy dzieci i młodzież na Zimowy Camp, organizowany wspólnie z naszymi partnerami z Pro Unique Training!

Długa zimowa przerwa to doskonały okres by wspólnie budować sportową formę i zdobywać nowe umiejętności. Po sukcesie letniego campu ruszamy z zimową edycją imprezy i zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież na wspólne zajęcia podczas zimowych ferii.

Zimowy Camp rusza w poniedziałek 4 stycznia. Na uczestników czeka tydzień wypełniony sportowymi emocjami i zajęciami pod okiem naszych najlepszych trenerów, a także byłego reprezentanta Polski – Seweryna Gancarczyka. Codziennie uczestnicy trenować będą na dwóch halach sportowych w Szczakowej. Przygotowujemy dla Was również zajęcia teoretyczne na tematy ważne dla młodych sportowców, zajęcia fitness, a także pełne wyżywienie i dostęp do profesjonalnego sprzętu. Podczas Campu forma młodych zawodników zostanie sprawdzona podczas profesjonalnych testów z wykorzystaniem fotokomórek. Na każdego uczestnika czekać też będzie kilka niespodzianek!

Koszt udziału w zajęciach to 550 zł, więcej szczegółów i zapisy pod numerami telefonu: 516 218 961.

Podczas Campu jak zawsze wspierać nas będzie nasz partner techniczny – Cutline Wear Factory. Zapraszamy do wspólnej sportowej zabawy ze Szczakowianką i Pro Unique Training!

Podobne wpisy